Go to ...

ŞOK Kampanya Kredi Notunuzu En Ucuz Öğrenmenin Yolu Burada Sadece 1 TL


BKM Express ile Kredi notu Öğrenmek 1 TL, Findeks kredi notu sorgulama- Ya dün 3 bankaya kredi başvurusu için gittim. Gittiğime bin pişman oldum. İş yerimden de zar zor izin almıştım. Tüm günün gitti. Sıfırda sıfır, elde var sıfır. Çünkü kredi alamadım. Nedenini sorduğumda da kredi notumun yetersiz olduğunu öğrendim. Kredi notuzu artırın öyle gelin dediler. Bende araştırma yaptığımda sizin Kredi Notu Yükseltme konulu yazınıza ulaştım. Bundan da yeterince faydalandım.

Şimdi sizlere bir iki sorum var. Ama diğer sitelerdeki gibi uzun uzadıya yazmayın. Birincisi kredi notu nedir? İkincisi kredi notu nasıl öğrenilir? Üçüncüsü kredi notu öğrenmek ücretli midir? Ücretli ise ucuz yolu var mıdır? Lütfen bu soruları benim için sade ve anlayabileceğimiz bir dille aktarabilir misiniz? Zira bazı sitelerdeki yazıları okuduğumda hiç bir şey alamıyorum. Ya biz Türkçe konuşmuyoruz, yada onlar Türkçe yazmıyorlar 🙂 cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

KREDİ NOTU İÇİN SADE BİR TANIM

Kredi notu insanların bankacılık ve diğer finansal kuruluşları ile olan ilişkilerine göre findeks tarafından verilen bir puandır. Kredi notunuzu gören bir insan sizin hem bankacılık işlerinizin hemde ekonominizin nasıl olduğunu hemen anlayabilir. Bu açıdan sizin bir karnenizdir de diyebiliriz. Bankaya olan borcunuzu zamanında ödüyorsanız kredi notunuz da genel anlamı ile yüksek olacaktır. Kredi borcunuzu aksatmadan ödeme alışkanlığı kazanmalısınız.

Kredi notu iyi olan bir kişinin de ekonomik hayatı iyidir diyebiliriz. Zira banka borçları zamanında ödenebiliyorsa, bu kişinin işleri de tıkırındadır anlamına gelmektedir. Kredi notu düşük olan kişi ise güvenilmezdir. Çünkü bankaya sadık müşteri olmadığınızdan ve borçlarınızı ya ödemediğinizden yada aksattığınızdan kredi notunuz düşük olur. Bankalar da bu tip müşteriler ile uğraşmak istemez.

KREDİ NOTU NASIL ÖĞRENİLMEKTEDİR? İÇERİĞİNDE NELER VARDIR?

Değerli okurlarımız, kredi notunuzu findeks verdiğine göre kredi notunu da yine findeks tarafından öğrenebilirsiniz. Findeks’de kedi notunu öğrenmek KDV dahil 8,85 TL dir. Tabi kredi notundan kasıt sadece elinize tutuşturulan bir sayı değildir. bankacılık adına tüm bilgileriniz önünüze serilir. Kaç tane kredi kartınız var? Hesaplarınız, kredileriniz, Riskli olan durumlarınız vs. Her şeyi öğrenirsiniz. Bu açıdan belirli periyotlar ile kredi notu öğrenilir ki sıkıntılı durumlarda zamanında müdahalede bulunulsun diye.

BKM EKSPRESS İLE KREDİ NOTUNU ÖĞRENMEK SADECE 1 TL

Bilmeyenler için BKM Eskpress hakkında kısaca bir bilgilendirmede bulunalım. BKM Ekspress Dijital cüzdan demektir. Bu platforma tüm banka ve kredi kartlarınızı tanıtırsınız. Tanıtım yaptıktan sonra da ödemelerinizde artık kredi kartı kullanmazsınız. Çok fazla üye iş yeri vardır. Birde kredi kartından kazandığınız bonuslar ve kampanyalar haricinde, bu sistemden de çok avantajlı hizmetler elde edersiniz. Bu avantajlı hizmetlerden birisi de findeks dir.

Sizlerde kart tanıtımlarınızı yaptıktan sonra ilk alışverişinizi findeks.com üzerinden gerçekleştirip, kredi notunuzu ve risk raporunuzu beraber alırsanız sadece 1 TL ödüyorsunuz. Tabi geçen seneden beri bu kampanya sürekli olarak kendini yeniliyor. Şuanda da devam ediyor. findeks.com da kredi notunuzu öğrenme de ödeme yaptığınızda BKM Express ile ödeme seçeneğini seçiyorsunuz. Kredi Kayıt Bürosunun kampanya üzerinde değişiklik yapabilme hakkının da olduğunu belirtelim.

Sizlerde kredi notunuzu merak ediyor, ve 9 TL gibi bir para ödemek istemiyorsanız, bu yolu tercih edebilirsiniz. üstelik 1 TL. kredice.com’un değli okurları, ekonomi, banka ve kredi haberlerini güncel ve en hesaplı bir şekilde takip etmek için bizleri izlemeye devam ediniz.

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin