Go to ...

Şubeye Gitmeden Bahar Kredinizi Garanti’den Alabilirsiniz


48 ay vadeli garanti bakası bahar kredisi, düşük faizli hızlı ihtiyaç kredisi- Saygıdeğer okurlarımız, bugün sizlere ülkemizin 2. büyük özel bankasından güzel bir kredi kampanyası haberi sunacağız. Garanti bankası büyük banka olmanın gerekliliğini yerine getirmeye devam ediyor. Ülkemizde ise milyonlarca kişi tarafından da tercih ediliyor ve ilgi duyuluyor. Geniş hizmet ağı ve teknolojik alt yapısıyla, tüm bankacılık sorunlarınızı kısacık bir sürede çözüme kavuşturuyor.

GARANTİ BANKASI’NDAN BAHAR KREDİSİ FIRSATINI

Bonus kredi kartından tutunda, trafik kaskosuna, oradan da mortgage ve ihtiyaç kredisine kadar sizlerin yanında olan garanti, bahar ayında ihtiyaç duyacağınız maddi kaynağa finansman sağlıyor. Bu krediye Memurda başvuru yapabilir, işçide, çiftçide. İhtiyaç duyacağınız tutara göre değerlendirebilirsiniz. Yazımızın devamında Garanti Bankası Bahar Kredisi Fırsatın detaylarını, hesaplamaları, başvuru şartlarını, vade sayılarını ve faiz oranlarını bulabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Tatmin edici bir kredi limiti, uzun kredi vadesi, düşük kredi faizi ile sizlere kredi vermeyi planlayan garanti bankası, özel bir kampanya yapmış. Hemen en düşük kredi faiz oranının %1,16 olduğunu söyleyelim. Bu oran fena değil ve düşük. Eğer denk getirebilirseniz, kaçırmayın derim. En yüksek faiz oranı ise %1,36. Faiz oranı alacağınız kredinin tutarı ve vadesi ile orantılı olduğunu söyleyebilirim. Faiz oranı olarak sizleri tatmin edecek gibi.

YÜKSEK KREDİ LİMİTİ

Kredi vadesi minimum 3 ay ve maksimum 48 aydır. Aylık ödeyebileceğiniz tutara göre vadenizi seçebilirsiniz. Uzun vade imkanınız var yani. Şimdi kredi üst limitine gelelim. 75 bin lira hiçte fena değil. İşinize göre güzel bir faiz oranı ile yüksek kredi limitine kavuşabilirsiniz. Alacağınız kredinin %0,5 oranında kredi tahsis ücreti olduğunu belirtelim. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek. Hayat sigortasının da kişinin demografik yapısına göre ve kredinin limitine göre değişeceğini belirtelim.

75.000 TL İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM

İşleriniz fena değil. Gelir durumunuz da iyi. Haliyle 75 bin lira sizi zorlamayacak ve işinizi rahatlıkla görecektir. 75 bin lirayı 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bu şartlarda garanti bankası sizlere %1,16 faiz oranı ile kredi almanıza olanak tanıyor. Bizlerde hemen hesaplama yaptık ve aylık taksit sayınızın 2.152,66 TL olduğunu gördük. Kredi tahsis ücretiniz 375 TL olacaktır. Sigortalar ve vergiler dahil ücret 1.143,75 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar (Tahsis ücreti dahil) 103.721,41 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,3839 dur.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler garanti müşterisi ise bankaya itmelerine gerek olmuyor. Sıra bekleme gibi derdiniz de yok. Garanti cep şubeden yada internet şubeden şifrelerinizi girerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şubeye gitmeden paranızı da hesabınızı aktarıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Garanti maaş müşterisi değişseniz en fazla 25 bin lira online olarak kullanabilirsiniz. Ya ben garanti müşterisi değilim diyenler de üzülmesin, zira kredi başvurusunda bankaya gitmelerine gerek yok.

Sizlerde dilerseniz bu; garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID377efcf link aracılığı ile online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GELİR BELGESİ, KREDİ SİCİLİ VE KREDİ NOTU

Bu krediye başvuru yapacak olanların elbetteki gelir belgesini sunması da gerekecektir. Unutmayın ki kredi limiti hesaplanabilmesi adına ve bankada güven oluşabilmesi adına gelir belgesi şarttır. Muhasebecinizden maaş bordronuzu alarak bankaya sunabilirsiniz. Önemli olan bir diğer husus ise kredim sicilidir. Başvuru yapıldığında garanti bankası kısa bir sürede sizi incelemeye alacaktır. Kredi risk istihbaratınız da bir problem yoksa, takibe düşmemişseniz ve kara listede de değilseniz başvurunuz büyük olasılıkla olumlu sonuçlanacaktır.

Kredi notu da bankalar için kırmızı çizgi anlamına gelmektedir. Kredi notunuz çok riskli ise kredi alamazsınız. İyi ve yüksek olması gerekiyor findeks notunuzun. Garanti banksının yapılan başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi vardır. Özellikle yukarıda belirttiğim durumlardan dolayı dilersen başvurunuzu ret edebilir.

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin