Teminatsız ve Kefilsiz 10.000 TL Hesaplı Kredi ICBC Turkey’de Sizleri Bekliyor

ICBC Turkey Hesaplı Kredi, ICBC Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası – Bu sıralar, hepimiz düşük faizli krediye muhtaç olduk. İnce eleyip, sık dokuyoruz. Bunda da haksız sayılmayız. Zira bankalarda faizler aldı başını gidiyor. Tabi aralarda güzel kampanyalarda yok değil. Bizim amacımız da bu güzel kampanyaları bularak, sizler ile buluşturmak. Hani daha hesaplısı varken, neden bankalardan yüksek faizli kredi alalım ki? Kimse parasını sokaktan toplamıyor. İhtiyaçlarımız çok fazla ve kredide vazgeçilmezlerimizden birisi.

ICBC TURKEY’DEN ÖZEL BİR KREDİ KAMPANASI

Yukarıda önemli olan bir iki hususa değinmek istedim. Sizlerin uygun ve düşük faiz ile kredi alması benim için çok çok önemli. Haliyle de durmadan çalışıyoruz. Şimdi bir çok büyük bankanın yüksek faizli kredi sunduğu devirde, henüz küçük bir banka olan ICBC Turkey’in oldukça düşük faizli kredi kampanyasından söz edeceğiz. Bu kampanyanın adı Hesaplı Kredi. Tabi yazımızın devamında gerçekten belirtildiği hesaplı mıdır? Faiz oranları nelerdir? Vade sayısı ve kredi limiti ne kadardır? gibi soruları cevaplandırmaya çalışacağım.

ICBC TURKEY HESAPLI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Deminde belirttiğim gibi ICBC ülkemizde henüz çok fazla genişlemedi ve yaygınlaşmadı. Ama kredi çekerken de bundan ziyade daha farklı özelliklerine bakarız. Örneğin faiz oranı çok düşük olmalıdır. ICBC Turkey’de sizlere şuan piyasa şartlarına göre düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Bu oranın %1,16 olduğunu da söyleyebilirim. Üstelik faizler sabittir. Bazı bankalarda bu oranlar, çeşitli nedenler ile değişkenlik ve oynaklık gösteriyor. Burada ise vadeniz ne olursa olsun, faiz oranı standart oluyor.

KREDİ VADESİ VE KREDİ LİMİTİ

Peki kredi vadesi? En kısa vade 2 aydır. En uzun vade ise 48 aydır. Tabi vadenizi kendiniz seçiyorsunuz. Benim ödeme gücüm ile sizinki aynı değildir. Dolayısıyla her vatandaş, kendine göre bir ödeme planı oluşturabilir. Esnek ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz. Kredinin limitine de değinelim. Bu kampanya da birazda müşterinin geliri baz alınmış. Sizin bankaya sunacağınız aylık gelire göre, kredi hesaplaması yapılacaktır. Bu açıdan maaşınız dışında eğer kira gibi, farklı gelirleriniz var ise bunları da bankaya sunabiliyorsunuz.

KEFİL VE TEMİNATbe

Maaşınıza göre bir limit belirleniyor ve ona göre kredinizi kefilsiz ve teminatsız bir şekilde alabiliyorsunuz. Bunu da yaparken maaşınıza bakıyorlar. iki bin lira maaşınız var ise, bunun yarı olan bin lira sizin bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi taksit tutarını verecektir. Bu şekilde ne kefil ne de teminata bulaşırsınız. Lakin bankanın verdiği tutar az derseniz, o zaman kefil yada teminat sunarak, daha yüksek kredi alabilirsiniz. Tahsis ücreti ve hayat sigortasının olduğunu da belirteyim.

Kredi başvurusu yapacaklar ICBC şubelerini kullanabilir. Bunun dışında online olarak şu linki icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0 kullanarak da başvurusunu gerçekleştirebilirler.

10.000 TL ICBC HESAPLI KREDİ ÖDEME PLANI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacaksınız. Tabi faiz oranı sabit olduğundan %1,16 olarak sunuluyor. Öncelikle cebinizden çıkacak tahmini giderlerin toplamı 63,50 TL olacaktır. Bu tutar içerisinde kredi tahsis ücreti bulunuyor. Ayrıca bir yıllık hayat sigortası da bulunuyor. Yıllık efektif faiz oranı da %18,4581’dir. Aylık kredi taksit tutarınız ise 287,02 TL dir.

“Teminatsız ve Kefilsiz 10.000 TL Hesaplı Kredi ICBC Turkey’de Sizleri Bekliyor” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.