Go to ...

Teminatsız ve Kefilsiz 10.000 TL Hesaplı Kredi ICBC Turkey’de Sizleri Bekliyor


ICBC Turkey Hesaplı Kredi, ICBC Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası – Bu sıralar, hepimiz düşük faizli krediye muhtaç olduk. İnce eleyip, sık dokuyoruz. Bunda da haksız sayılmayız. Zira bankalarda faizler aldı başını gidiyor. Tabi aralarda güzel kampanyalarda yok değil. Bizim amacımız da bu güzel kampanyaları bularak, sizler ile buluşturmak. Hani daha hesaplısı varken, neden bankalardan yüksek faizli kredi alalım ki? Kimse parasını sokaktan toplamıyor. İhtiyaçlarımız çok fazla ve kredide vazgeçilmezlerimizden birisi.

ICBC TURKEY’DEN ÖZEL BİR KREDİ KAMPANASI

Yukarıda önemli olan bir iki hususa değinmek istedim. Sizlerin uygun ve düşük faiz ile kredi alması benim için çok çok önemli. Haliyle de durmadan çalışıyoruz. Şimdi bir çok büyük bankanın yüksek faizli kredi sunduğu devirde, henüz küçük bir banka olan ICBC Turkey’in oldukça düşük faizli kredi kampanyasından söz edeceğiz. Bu kampanyanın adı Hesaplı Kredi. Tabi yazımızın devamında gerçekten belirtildiği hesaplı mıdır? Faiz oranları nelerdir? Vade sayısı ve kredi limiti ne kadardır? gibi soruları cevaplandırmaya çalışacağım.

ICBC TURKEY HESAPLI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Deminde belirttiğim gibi ICBC ülkemizde henüz çok fazla genişlemedi ve yaygınlaşmadı. Ama kredi çekerken de bundan ziyade daha farklı özelliklerine bakarız. Örneğin faiz oranı çok düşük olmalıdır. ICBC Turkey’de sizlere şuan piyasa şartlarına göre düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Bu oranın %1,16 olduğunu da söyleyebilirim. Üstelik faizler sabittir. Bazı bankalarda bu oranlar, çeşitli nedenler ile değişkenlik ve oynaklık gösteriyor. Burada ise vadeniz ne olursa olsun, faiz oranı standart oluyor.

KREDİ VADESİ VE KREDİ LİMİTİ

Peki kredi vadesi? En kısa vade 2 aydır. En uzun vade ise 48 aydır. Tabi vadenizi kendiniz seçiyorsunuz. Benim ödeme gücüm ile sizinki aynı değildir. Dolayısıyla her vatandaş, kendine göre bir ödeme planı oluşturabilir. Esnek ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz. Kredinin limitine de değinelim. Bu kampanya da birazda müşterinin geliri baz alınmış. Sizin bankaya sunacağınız aylık gelire göre, kredi hesaplaması yapılacaktır. Bu açıdan maaşınız dışında eğer kira gibi, farklı gelirleriniz var ise bunları da bankaya sunabiliyorsunuz.

KEFİL VE TEMİNATbe

Maaşınıza göre bir limit belirleniyor ve ona göre kredinizi kefilsiz ve teminatsız bir şekilde alabiliyorsunuz. Bunu da yaparken maaşınıza bakıyorlar. iki bin lira maaşınız var ise, bunun yarı olan bin lira sizin bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi taksit tutarını verecektir. Bu şekilde ne kefil ne de teminata bulaşırsınız. Lakin bankanın verdiği tutar az derseniz, o zaman kefil yada teminat sunarak, daha yüksek kredi alabilirsiniz. Tahsis ücreti ve hayat sigortasının olduğunu da belirteyim.

Kredi başvurusu yapacaklar ICBC şubelerini kullanabilir. Bunun dışında online olarak şu linki icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0 kullanarak da başvurusunu gerçekleştirebilirler.

10.000 TL ICBC HESAPLI KREDİ ÖDEME PLANI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacaksınız. Tabi faiz oranı sabit olduğundan %1,16 olarak sunuluyor. Öncelikle cebinizden çıkacak tahmini giderlerin toplamı 63,50 TL olacaktır. Bu tutar içerisinde kredi tahsis ücreti bulunuyor. Ayrıca bir yıllık hayat sigortası da bulunuyor. Yıllık efektif faiz oranı da %18,4581’dir. Aylık kredi taksit tutarınız ise 287,02 TL dir.

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

2 Responses “Teminatsız ve Kefilsiz 10.000 TL Hesaplı Kredi ICBC Turkey’de Sizleri Bekliyor”

  1. Temmuz 16, 2017 at 9:15 am

    2000kredi.istiyorum

  2. Temmuz 16, 2017 at 11:15 am

    Kredi çekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin