Go to ...

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı (Faizsiz Bankacılık)


Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı – Adım Süleyman. Şimdi herkesin türlü türlü ihtiyacı oluyor. Tabi bizimde ihtiyacımız oluyor. Kredi çekmek durumundayım. Ama benim durumum biraz farklı. Çünkü hayatımda faize bulaşmadım. Bankalarda faiz ile kredi veriyor ki maalesef. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor. Faize bulaşmadan kredi çekmem gerekiyor da. Daha farklı bir ismi varsa bilmiyorum ama para lazım anlayacağınız. ne yapmalıyım? Nasıl Bir yol İzlemeliyim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

TCKREDİNOTU.COM: Süleyman bey, öncelikle yalnız olmadığınızı belirterek yazımıza devam etmek istiyorum. Çünkü ülkemizde sizin gibi faize bulaşmadan finansman sağlamak isteyen vatandaşlarımız var. Bu durumda sizlere önerim faizsiz yani kar payı oranı ile çalışan bankaları tercih etmenizdir. SÜLEYMAN BEY: Ya bu konuda lütfen daha fazla yardımcı olur musunuz? Bu finansmanı alabileceğim ve sizin tavsiye edeceğiniz bir banka var mıdır?

DİLERSENİZ TÜRKİYE FİNANS’IN FİNANSMANINA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Öncelikle ülkemizdeki katılım bankalarını sayalım. Bu bankalar Türkiye Finans, KuveytTürk, Albaraka Türk, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankalarıdır. Sizlerde faizsiz ve kar oranı ile para çekmek istiyorsanız, bu bankalardan birisini tercih edebilirsiniz. Bu yazı ile de Türkiye Finans’ın hazırladığı bir finansman haberinden söz edeceğiz. Bu sayede faize bulaşmadan istediğiniz nakite ulaşabileceksiniz. Peki bu kampanyanın şartları neler? Haydi şimdide detaylara ve özelliklere geçiş yapalım.

TÜRKİYE FİNANS İHTİYAÇ FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ VE AYRINTILARI

İhtiyaç finansmanınızı, türkiye finans katılım bankacılığı kurallarına göre alabilirsiniz. Başvurusu için banka şubesine uğramanız gerekmektedir. Ama başvurusu hızlı ve kolaydır. Başvuru değerlendirmesi de hızlı yapılmaktadır. Sizlerde bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz paraya kavuşmuş olacaksınız. Başvuruda istenen belgeleri de rahatlıkla toplayabilirsiniz. Bunlar; Nüfus cüzdanı, Gelir belgesi ve Finansmana konu olan ürüne ait proforma örneğini de sunmalısınız.

KÂR ORANLARI

Bu finansmanı 48 aya varan vadeler ile geri ödeyebilirsiniz. Anlayacağınız finansmanın oldukça uzun bir taksit süresi vardır. Sizde elinize geçen gelire göre ve gidere göre taksit planınızı seçebilirsiniz. Kendini zorlamak istemeyenler elbetteki uzun vadeleri tercih edecektir. Bilmeniz gereken bir diğer konu ise kredinin kâr oranlarıdır. Kâr oranları, kredi vadesine göre değişebiliyor. 12 ay ve 24 ay vade için kâr oranları %1,39 olacaktır. 36 ay ve 48 ay vade için kâr oranları %1,45 olacaktır. Haydi şimdi bir kaç tane de hesaplama yapalım.

10 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

12 ay vade ve %1,39 kâr oranı ile 10 Bin lira finansman alacağınızı varsayalım. Buna göre aylık taksidiniz 926,42 TL olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam finansman tutarı ise 11.117,04 TL dir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyette %23,12 dir.

24 ay vade ve %1,39 kâr oranı ile 10 Bin lira finansman alacağınızı varsayalım. Buna göre aylık taksidiniz 509,04 TL olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam finansman tutarı ise 12.216,96 TL dir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyette %22,58 dir.

36 ay vade ve %1,45 kâr oranı ile 10 Bin lira finansman alacağınızı varsayalım. Buna göre aylık taksidiniz 376,13 TL olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam finansman tutarı ise 13.540,68 TL dir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyette %20,44 dür.

38 ay vade ve %1,45 kâr oranı ile 10 Bin lira finansman alacağınızı varsayalım. Buna göre aylık taksidiniz 309,01 TL olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam finansman tutarı ise 14.832,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyette %20,34 dür.

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin