Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu yazıyı ertelemek istemedik. Sonuçta dünya kadar ihtiyaç oluyor ve kredi çekilmesi gerekiyor. Yalnız fazla para ödeyerek de maaşımızı kaptırmakta istemiyoruz.

HALKBANK’TAN EMEKLİLERE ÇOK ÖZEL KREDİ

Hesaplı kredi, herkesin aradığı şey. Halkbank ise emeklilere çok özel faizli kredi kampanyası hazırlamış. Aslında böylesi özel kampanyaları bu sıralar bulmak gerçekten de çok zor. Zira bankalardaki faiz oranları çok yükseldi. Kredi çekmek isteyen emeklilerin de bu kampanyayı değerlendirmeye almalarını ve bir göz atmalarını öneririm. Kredi kampanyasının adı; Mini Kredidir. Düşük giderli masraflarınıza çözüm yolu bulmak için geliştirilmiştir. Sizlerinde böylesi bir ihtiyacınız var ise halkbank yanınızda. Haydi o zaman detaylara bakalım.

HALKBANK EMEKLİ MİNİ KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI

Saygıdeğer okurlarımız, deminde belirttiğim gibi bu kampanyada küçük ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Halkbank sizlere en yüksek limiti 5.000 TL olan ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Üstelik aldığınız krediyi de 48 aya kadar vade yapabilme şansını var. Ödeme gücünüze göre taksit sayınızı belirliyorsunuz anlayacağınız. Ya faiz oranı? Faiz oranı tüm vade ve tutarlar için %1,12 olarak belirlenmiş. Bu oranın gerçekten de şuan ki piyasadaki kampanyalara göre çok uygun, hesaplı ve düşük faizli olduğunu söylemek istiyorum.

Kampanyanın %0,5 oranı kadar  kredi tahsis ücreti bulunuyor. Bununla beraber bir de hayat sigortası yaptırılıyor. Bu konuda ben bankaları suçlamıyorum. Ayrıca da kendim bile kredi çektiğimde özellikle hayat sigortası yaptırıyorum.

EMEKLİ MİNİ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

Banka bana yakın diyorsanız başvuru için, halkbank şubesine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında ben bankaya gidip yorulmak istemiyorum diyorsanız da SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru için de mesaj içeriği olarak MINI yazıp bir boşluk bırakıp, T.C. Numarası yazılıp bir boşluk daha bırakılıp, Aylık Gelir Tutarı yazılıp bir boşluk daha bıraktıktan sonra İstediğiniz Kredi tutarını yazıyorsunuz. En sonunda ise bunu 3452‘yi tuşlayarak operatöre takılmadan mesajınızı yolluyorsunuz. Örnek Mesaj İçeriği: MINI 22211133311 2000 5000 

5.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI VE ÖDEME TABLOSU

5.000 tl kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz. Nasıl olsa faiz oranı çok uygun. Ayrıca bu borcunuzu öderken sıkıntı çekmek istemediğinizden vade sayınızı da 48 ay olarak belirlemek istiyorsunuz. Bankanın verdiği faiz oranı da %1,12 olacak. Şimdi hesaplamalara girişelim. Öncelikle aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 142,03 TL olacağını belirtelim. Bunun yanı sıra kredi tahsis ücreti olarak da 26,25 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Yaş ve cinsiyetinize göre hayat sigortası belirleniyor. Ama bizler yinede bu kampanyaya 50 yaşındaki bir erkek emeklinin başvuru yaptığını varsayalım. Bu durumda da yıllık sigorta ücreti 50 TL olacaktır.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.