Go to ...

Türkiye İş Bankası 100 Bin Lira Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


İş bankası Geleneksel Bayram Kredisi, 2017 Kurban bayramı ihtiyaç kredisi, Hesaplı ve Uygun Faizli Kredi – Her ne kadar kurban bayramı ihtiyaç kredisi dense de dünyalar kadar gereksinimiz ve ihtiyacımız var. Haliyle de bankalar da kredi ürünlerini güzel göstermek adına böylesi özel günleri çok iyi kullanıyorlar. Bankalar birer ticarethane ve işlerini çok iyi yapıyorlar. Yalnız bir tüketicilerin işimizi çok iyi bilmemiz gerekiyor. Çarşıya bir çıkıyorum adım başı bir banka. E bu bankalardan birisi de doğal olarak en hesaplı krediyi veriyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI BAYRAM KAMPANYASINI İNCELEMEYE NE DERSİNİZ?

Burada önemli olan en hesaplı krediyi kimin verdiği. Bayramlar gibi özel günlerde bankalar faiz oranlarında biraz düşüşe geçiyorlar. Ben bu site aracılığı ile de piyasada ki kurban bayramı kampanyalarını sizler ile buluşturacağım. Sizlerde kendinize göre en hesaplısını seçerek kredinizi uygun olarak alabileceksiniz. peki bu yazıda hangi bankadan söz edeceğiz. İş Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası hazırlamış. Bizlerde bu kampanyaya yoğunlaşacağız. Faiz oranları, vade sayısı, kredi hesaplamaları ve daha bir mevzuyu da sizlere sunacağız.

İŞ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE MERAK EDİLENLERİ

İş bankası güzel bir geleneksel bayram kredisi kampanyası hazırlamış. her bayram da bu kampanyayı sizlere sunuyor. Faiz oranları da piyasa şartlarına göre makul ve uygun seviyelerde. Alacağınız kredi tutarı 3 bin lira ile 24.999 TL arasında olacak ise banka sizlere %1,29 faiz oranını veriyor. Alacağınız kredi tutarı 25 bin lira ile 49.999 TL arasında olacak ise banka sizlere %1,27 faiz oranını veriyor. Alacağınız kredi tutarı 350 bin lira ile 100.000 TL arasında olacak ise banka sizlere %1,25 faiz oranını veriyor.

KREDİ LİMİTİ VE VADE SAYILARI

Arkadaşlar yukarıdan da anlaşılacağı üzere en düşük kredi limiti 3 bin liradır. en yüksek limit ise 100 bin liradır. Yalnız her kişinin kredi üst limiti bankaya sunduğu aylık gelire göre belirleniyor. Aylık geliri 2.000 TL olan ile aylık geliri 4.000 TL olanın üst limiti aynı olmuyor. Bununla birlikte aylık geliri çok yüksek olanın alacağı en yüksek tutar ise 100 bin lira kadar oluyor. Kredi vadenizi de en az 3 ay en yukarı 48 ay olacak şekilde yine siz belirleyebiliyorsunuz. Ödeme gücünüzü göz önünde tutun ve taksit sayınızı belirleyin.

HAYAT SİGORTANIZ SONRA HESAPLANIYOR

Hayat sigortası çok önemli bir konu ve mevzu. Bankalarda hayat sigortası noktasında taviz vermiyor. Bana soracak olursanız mutlaka hayat sigortası yaptırmanız gerektiğini söylerim. Hayat bu, ayrıca ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor. geridekileri düşünerek hayat sigortanızı yaptırın. Hayat sigortasını etkileyen faktörleri şöyle; Faiz oranı, yaş, kredi tutarı, cinsiyet, vade sayısı diye sıralayabiliriz. Dolayısıyla da hayat sigortanız daha sonra hesaplamaya alınacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekiyor.

SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Banka şubelerinden, internet şubeden yada cep şubeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Zaten iş bankası müşterileri online yollar ile başvuru yapabilir ve onay aldıktan sonra da bankaya gitmeden paralarını hesaplarına yönlendirebilirler. Ayrıca herkes SMS ile de başvurusunu gerçekleştirebilir. SMS ile başvuru yapmak isteyenler mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk bırakıp T.C Numarasını yazıp bir boşluk bırakıp, Kredi tutarını yazıp bir boşluk bırakıp Aylık gelirleriniz yazmalarını gerekiyor. (Örnek; NAKİT 44444455555 25000 2000) Sonra da bu mesajı 4402’ye göndermeniz gerekiyor.

100.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA YAPALIM

100.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankaya başvurdunuz ve bankadan da onay çıktı. Faiz oranı olarak da %1,25 sizlere verildi. Kredi tahsis ücretiniz 500 lira kadar olacaktır. 35 yalında erkek birisi için yıllık hayat sigortası tutarı 627 TL olacaktır. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 2.938 TL olacaktır.

Tags: , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin