Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir esnaf hem iş yerini revize ediyor hemde yeni malları sergiliyor. Yada kışa hazırlık için odun veya kömür alınıyor. Bunlar çok ufak örnekler elbette.

SONBAHAR HAZIRLIKLARI İÇİN HESAPLI KREDİLER BURADA

Sonbaharda Kış ayları için hazırlıklar yapılıyor. Dolayısıyla da giderler artıyor. Bu giderleri karşılamanız için de bankalar çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Sonbahara özel kredi kampanyaları doldu taştı. Bende bu güncel kredi haberlerini sizler için teker teker açıklayacağım. Sizlerde buradan haberleri takip ederek aralarından en hesaplılarını tercih edebilirsiniz. Peki bugün hangi bankadan söz edeceğiz? Bu yazımı İş Bankasının sonbahar için sunduğu kredi fırsatına ayırdım. Güzel bir kampanya hazırlamışlar. Detaylarda yazımızın devamında olacak elbette.

TÜRKİYE İŞ BANKASI HESAPLI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ

iş bankası sonbahardaki ihtiyaçlarınız için hesaplı ve uygun bir kredi kampanyası hazırlamış. Hem kredi limiti, hem kredi vadesi, hemde kredinin faiz oranları bir çok kimse için tercih sebebi. Ayrıca gelir belgesini sunan herkesler de başvurabiliyor. Bu açısıyla da ele alındığında emekli, memur, işçi, esnaf ve çiftçilerin rahatlıkla başvuru yapabildikleri görülebiliyor. Haliyle de toplumun çok büyük bir kısmını kapsıyor. Zira kredinin en düşük limiti 3 bin lira iken, en yüksek limiti ise 100 bin liradır. Dar gelirlinin de düşünebileceği gibi, yüksek gelirlinin de değerlendirebileceği bir kampanya.

KREDİNİN EN FAZLA MERAK EDİLENLER

Yalnız krediyi aldığınızda cebinizden çıkacak olan iki farklı masrafın olacağının da altını çizelim. Bunlardan ilki alacağınız kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücretidir. Diyelim ki 20 bin lira kredi aldınız. Bu durumda 100 lira kadarda tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekir. Bunun dışında hayat sigortası da cebinizden çıkacak bir diğer ücret. Kredi vadesinin en kısa süresinin 3 ay olduğunu belirtmek istiyorum. En uzun kredi vadesinin de 48 ay olacağını söyleyeyim. Siz kendi ödeyebilme imkanınıza göre taksit sayınızı belirliyorsunuz.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI

Sevgili okurlarım, kredinin faiz oranları kredi limitine göre belirleniyor. Yüksek kredide düşük faiz alabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hızlıca sizler için açıklayayım.

İş bankasına gittiniz ve almayı düşündüğünüz kredi tutarının 3 bin lira ile 24.999 TL arasında olduğunu belirttiniz. Banka bu durumda sizlere %1,29 faiz oranını uygulayacaktır. 

İş bankasına gittiniz ve almayı düşündüğünüz kredi tutarının 25 bin lira ile 49.999 TL arasında olduğunu belirttiniz. Banka bu durumda sizlere %1,27 faiz oranını uygulayacaktır. 

İş bankasına gittiniz ve almayı düşündüğünüz kredi tutarının 50 bin lira ile 100.000 TL arasında olduğunu belirttiniz. Banka bu durumda sizlere %1,25 faiz oranını uygulayacaktır. 

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLMAYANLARA SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Krediye iş bankası şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, arzu ederseniz SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl Mı? Bunun için öncelikle cep telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve ekrana sırasıyla aralarında birer boşluk olacak şekilde NAKİT, T.C. Numarası, İstediğiniz Kredi Tutarını ve Aylık elinize Geçen tutarı yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise bu mesajı 4402‘ye yollamanız yeterli oluyor. Sonrasında ise bir kaç dakika içerisinde cevabınız geliyor. Eğer ön onayı aldıysanız kimliğiniz ve maaş bordronuz ile bankaya uğramanız gerekiyor. Bu şekilde kredinizi alabiliyorsunuz. (Örnek SMS Metni: NAKİT 444******** 25000 2000)

İŞ BANKASI MÜŞTERİLERİ İÇİN BAŞVURU KANALLARI

İş bankası müşterileri çok daha rahat bir şekilde krediye ulaşabiliyor. İster telefon bankacılığından, ister iş bankası ATM’lerinden, ister internet şubeden, isterseniz de cep şubeden kolayca ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun ardından Banka sizi hızlıca değerlendirir. Sonrasında ise cevap verir. Olumlu cevap alanlar internet şube aracılığı ile kredilerine kavuşurlar. Burada bankaya uğrama ve imza atma ve belge sunma durumları söz konusu değildir.  Son başvuru tarihinin de 4 Ekim 2017 olduğunu da belirteyim.

GÜNDE 5 LİRAYA 5.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

Şimdi 5.000 TL kredi alalım. Bu krediyi de 48 ay vade ile ödemek istediğimizi belirtelim. İş Bankası da bu isteğimize göre %1,29 faiz oranını uygulasın bizlere. Bu veriler ışığında hesap yapıldığında aylık ödeyeceğimiz tutarın 148 TL olacağını söyleyelim. Haliyle de bu durumda günde 5 TL ödeyerek 5.000 TL alınabileceği anlamı ortaya çıkmış oldu. Kredinin ortalama yıllık hayat sigortası 31 TL dir. Bunun dışında kredinin tahsis ücretinin de 25 TL olacağını belirtelim.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.