Go to ...

Üzülmeyin Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar Burada


Findeks kredi notuna göre kredi veren bankalar hangisi, düşük kredi notuna kredi verilir mi? – Aman derdime bir çare. Lütfen kredi notuma bir çare bulun. Ne yapacam ne edecem bilemiyorum. Geçende ehliyetimi aldım. Oh dedim şimdide 2 el bir de araba alayım. Hemen bankaya koştum. Sonra neye uğradığımı anlamadan kendimi kapının önünde buldum 🙂 Kredi notunu yükselt öyle gel dediler. Hiç bir şey anlamadım. Şimdi sizlere bir kaç soru yöneltmek istiyorum.

 • Bankam bana neden kredi vermedi?
 • Kredi notu düşük Olana kredi veren bankalar var mıdır?
 • Varsa Hangileridir? 
 • Şartları nelerdir?

 

KREDİ NOTUNUZ MAALESEF Kİ DÜŞÜK

Bankadan kredi alamama nedeninizi ilk etapta inceleyelim. Bankalar kredi notuna oldukça fazla önem verirler. Çükü kredi notu kötü olan bir kişi bankaya sadık değildir anlamı taşımaktadır. Ya bu zaten borcunu zamanında ödememiştir deyip kredi notunuzu düşürürler. Tabi kredi notunu da artırmak sizin elinizdedir. Arzu ederseniz BURADAN Kredi Notu Yükseltme konulu yazımıza ulaşabilir ve istifade edebilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlar da bankaların aradığı asıl müşteri tipleridir.

GERÇEĞİ SÖYLEYİN KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANA KREDİ VEREN BANKALAR VAR MIDIR?

Öncelikle hemen kredi notu düşük olana kredi veren bankaların olduğu belirtelim. Bazı bankalar kredi verirken kredi notunu baz alırlar. Kredi notu yüksek olanlar düşük faiz oranlı kredi alarak sıvışırlar. Kredi notu düşük olan vatandaşlar ise yüksek faize mahkum olurlar. Tabi bu vatandaşlar da hiç kredi alamamaktansa yüksek faizli kredi almayı tercih ederler. Yalnız burada düşük kredi notu derken 0 ile 799 arasında olanlardan ve sicilini bozduranlardan söz etmek istemiyorum. Onların durumu farklı. Puanı 800 – 900 veya 1000 gibi olanlar ise teminat veya kefil göstererek kredi alabiliyorlar.

Şimdi sıra beklediğiniz bölüme geldi. Zira bazı bankaların kredi notuna göre kredi verdiklerini belirtmiştik. Kredi sicilinizde sıkıntı yoksa gelir durumunuz da varsa, bazı bankalar kredi notunu çok fazla da kafasına takmıyorlar. Kendi ticaretine ve gelirine bakıyorlar. Yüksek faizde sunarak kazancını katılıyorlar. Bu durumu belirtmeden bankaları da saymak istemedik. Dilerseniz şimdide hızlıca bankaları sayalım.

HANGİ BANKALAR KREDİ NOTUNA GÖRE KREDİ VERMEKTEDİR?

Düşük kredi notu ile kredi başvurusu yapacakların hangi bankaya başvuru yapacakları da oldukça fazla önemlidir. Zira tüm bankalar kredi notuna göre kredi vermemektedirler. haliyle de yanlış bir bankadan başvuru yapıldığında ret yanıtı ile birlikte kredi notunuzda otomatikman aşağıya inecektir. Bu durum da hiç istemediğimiz bir durumdur. Ayrıca az sonra sayacağımız bankalara direk başvuru yapmadan önce yetkililer ile görüşün. Tamam derlerse ona göre başvurunuzu gerçekleştirin.

 • BAŞVURUDA ÖNCELİK VERİLEBİLECEK BANKALAR
 • AKTİFBANK %1,99 FAİZ ORANI
 • BURGANBANK %1,14 İLE %1,24 ARASINDA FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR. 
 • HSBC %1,37 İLE %1,45 ARASINDA FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR. 
 • ODEABANK %1,29 İLE %1,79 ARASINDA FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR. 
 • İNGBANK %1,09 İLE %1,59 ARASINDA FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR. 
 • QNB FİNANSBANK %1,21 İLE %1,59 ARASINDA FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR. 

 

DOĞRU KREDİ TERCİHİ İÇİN, TCKREDİNOTU.COM’U TAKİP ETMEYE DEVAM EDİNİZ.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

3 Responses “Üzülmeyin Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar Burada”

 1. Ebru
  Şubat 18, 2018 at 4:25 pm

  Yasal yoldan çözüm bulamıyorum nakite ihtiyacım var senetle para veren varsa dönüş yaparsa sevinirim

 2. Şubat 19, 2018 at 3:19 pm

  Acil.7000 bine ihtiyacim var.3600 tl maas rahatlikla oduyebilirim yardimci olursaniz sevinirim

 3. Arya
  Şubat 19, 2018 at 7:10 pm

  Acil nakit paraya ihtiyacım var görüşelim lütfen kredi çıkmıyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin