Go to ...

Vakıfbank 90.000 TL Üst Limitli Bahar Kredisi Üstelik Bankaya Gitmeden TC İle Başvuru


Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, 90 Bin lira ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve hesaplı ihtiyaç kredisi – Mis gibi, çiçekler gibi, yine özel ve yine güzel bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. Güncel ve kaliteli kredi haberleri sayesinde sizlerde en hesaplı olanı seçebiliyorsunuz. Geçenlerde bir okurumuzdan mail aldım. Okurumuz Esat Bey, arıcılıkla ilgileniyormuş. Bahar aylarında da arı kovanlarını ciddi manada büyütmek istiyormuş. Ayrıca da bazı özel ihtiyaçları da varmış. Doğal olarak da yüksek limitli, uzun vadeli ayrıca da hesaplı kredi nereden alabiliriz tarzında sorusu olmuştu.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Arkadaşımız güncel ve hesaplı bir kredi arayışı içerisinde. Ama kredi limiti olarak yüksek istiyor. Şuan piyasa da yüksek ihtiyaç kredisi veren kısıtlı banka var. Doğal olarak bunları değerlendirmeye aldım. Sonuç olarak da Vakıfbank’dan söz etmeye karar verdim. Lakin sizlerden ricam sadece bu yazıya kapılıp gitmeyin. Sitemizde bir birinden özel kredi haberleri de var. Bu haberleri de inceleyerek en doğru tercihi verin. Biz konumuza dönelim. Vakıfbank Bahar Kredisi diye bir kampanya düzenlemiş. Yazımızın devamında da tüm ayrıntıları bulabileceksiniz.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ VE AYRINTILARI

Bir kaç gün önce Vakıfbank’dan bahar kredisi diye bir kampanya geldi. Avantajlar ile dolu bir kampanya. Bu kampanyaya göre gelir belgesini sunabilen herkes kredi alabiliyor. İster emekli olun, ister kamu çalışanı, isterseniz de özel sektör çalışanı. Benim de aylık sunabileceğim gelirim var diyorsanız doğru kredi üstündesiniz demektir. Bu kredinin dikkat çeken en önemli özelliklerinden birisi 90 bin lira gibi yüksek limitinin olmasıdır. Tabi bu limitin yani kredi limitinin belirlenmesinde sizin bankaya sunmuş olduğunuz gelir belgeniz etkili oluyor.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredinin vade sayılarını da hemen belirtelim. Aldığınız krediyi en düşük 3 ay taksitler ile geri ödeyebilirsiniz. Kredi borcunuzu 48 aya kadar da vade yapabilirsiniz. 4 yıl oldukça uzun bir kredi taksit süresidir. Yani isteğinize göre yüksek limit ve uzun vade bir arada. Peki faiz oranları? Aslında faiz oranları da oldukça hesaplı. Faiz oranı belirlenirken kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize ve kredinin limitine bakılıyor. Buna göre de sizlere sunulan en düşük faiz oranı %1,16 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,25 dir.

BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ DETAYLAR

Bu kampanya ile ilgili bilmeniz gereken bazı önemli hususlar var. Öncelikle herkesin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Hayat sigortası da kredinin limiti ve kişinin demografik yapısına göre belirlenmektedir. Ama bizler akıllarda tam olarak yer edinebilmesi için yinede ufak bir örnek ile açıklayalım. Diyelim ki 35 yaşında bir erkeksiniz ve 48 ay vade ile 10 bin lira kredi çekmek istiyorsunuz. Buna göre yıllık ödemeniz gerekecek hayat sigortası priminiz 35,55 TL olacaktır. Bu bilmeniz gereken ilk husus.

Birde belirlenen faiz oranlarından yararlanabilmek için aldığınız kredi, ile birlikte en az bir adette otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Örneğin elektrik faturanızı yada telefon faturanızı otomatik ödeme talimatı olarak verebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti de almak istediğiniz kredinin binde beşi (%0,5) oranında oluyor. 10 bin lira kredi çekecekseniz bunun binde beşi 50 TL yapıyor. Dilerseniz şimdide bu faiz oranlarını detaylandıralım.

FAİZ ORANLARI TAM OLARAK NASIL BELİRLENİYOR?
 • Kredi Limiti: 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise
 • Kredi vadesi: 3 ay ile 48 Ay arasında ise
 • Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul ediyorsanız
 • Kredi faiz oranı %1,20 olarak şekilleniyor.

 

 • Kredi Limiti: 10.001 TL ile 90.000 TL arasında ise
 • Kredi vadesi: 3 ay ile 48 Ay arasında ise
 • Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul ediyorsanız
 • Kredi faiz oranı %1,16 olarak şekilleniyor.

 

 • Kredi Limiti: 1.000 TL ile 90.000 TL arasında ise
 • Kredi vadesi: 3 ay ile 48 Ay arasında ise
 • Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul etmiyorsanız
 • Kredi faiz oranı %1,25 olarak şekilleniyor.

 

ÖRNEK HESAPLAMA PLANI

10.000 Liraya ihtiyacınız var. Geri ödemesini de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemeyi de kabul ettiniz. Buna göre sizlere %1,20 gibi bir faiz oranı uygulanıyor. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti ise 50 TL oluyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuz ise 290,01 TL oluyor.

90.000 Liraya ihtiyacınız var. Geri ödemesini de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemeyi de kabul ettiniz. Buna göre sizlere %1,16 gibi bir faiz oranı uygulanıyor. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti ise 450 TL oluyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuz ise 2.583,20 TL oluyor.

90.000 Liraya ihtiyacınız var. Geri ödemesini de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istiyorsunuz. Lakin kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz ve kabul etmiyorsunuz. Buna göre sizlere %1,25 gibi bir faiz oranı uygulanıyor. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti ise 0 TL oluyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuz ise 2.643,75 TL oluyor.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR? BAŞVURU SEÇENEKLERİ

Sevgili okurlarımız, gördüğünüz gibi, tüm detayları ve özellikleri sizlere sunmaya çalıştım. Şimdide başvuru nasıl yapılıyor? buna kısaca değinelim ve yazımızı sonlandıralım. Banka şubelerinden veya vakıfbank ana sayfasında başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında SMSM ile de başvuru yapabilme şansınız var. Bunun için aralarına birer boşluk koyarak KREDI, T.C. Kimlik Numarası, Aylık geliriniz yazarak ve 5724’ü tuşlayarak gönderiyorsunuz. Mesaj ücreti 0,65 TL tutarındadır. Örnek metin: KREDI 21213131312 2500

 

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin