Go to ...

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi SMS ile Başvuru


Vakıfbank Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, 207 Kurban Bayramı Kredisi, Düşük Faizli Kredi, T.C İle Başvuru – Kredi çekmeyi düşünenler için yeni bir alternatif kredi haberi ile karşınızdayız. Ne kadar çok alternatif, o kadar çok fırsat anlamına geliyor. Zaten alternatif olduğu zaman da rekabette söz konusu oluyor. Şuan bankalar arasında da böyle bir durum söz konusu. Bayram yaklaşıyor ve müşteri kapmaya çalışıyorlar. Bizler de hesaplı ve düşük faizli kredi almak istiyoruz. Ben bu yazıda elinizde fazladan bir kredi haberi oluşması adına Vakıfbank’tan söz edeceğim.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ MERAK EDİLENLER

Normalde bu kampanyaya sadece kurban bayramı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına başvurabileceğiniz gibi, diğer birikmiş olan ihtiyaçlarınızı karşılamak adına da başvuru yapabilirsiniz. Çünkü bu kampanya da en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek limiti ise 90.000 TL dir. Ayrıca bu kampanyaya memur, emekli, çiftçi, işçi herkes başvuru yapabilir. Yani aylık geliri olan ve bunu da bankaya belgesi ile sunabilenler başvuru yapabilirler. Kredi notunda ve kredi sicilinde herhangi bir sıkıntı olmayanlar ise krediden yararlanabilirler.

KREDİNİN AYRINTILARI

Bu kredi ile 3 ay vadeden tutun da 48 ay vadeye kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödenmesi gereken ek giderlerden bir tanesi. Diğer ek gider ise hayat sigortasıdır. Az sonra belirteceğim faiz oranlarından yaralanmak isteyenlerin en azından bir tane de olsa düzenli ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Faizler kredi tahsis ücreti ve kredi limitine göre değişiyor. Tahsis ücreti ödemek isteyenlere elbetteki faizler daha uygun şekilde veriliyor. Dilerseniz bunu şu şekilde açıklayalım;

KREDİ LİMİTİ VE TAHSİS ÜCRETİNE GÖRE FAİZLER
  1. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 1.000 TL ile 20.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,20 olacaktır. 
  2. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 20.001 TL ile 90.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,16 olacaktır. 
  3. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 10.000 TL ile 90.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödemeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,25 olacaktır. 

 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Bu kampanyaya SMS ile başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Yapacağınız şey de basit. Telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harfler ile KREDI yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıp T.C Numaranızı yazıyorsunuz ve bir boşluk daha bırakarak Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bundan sonra da Avea, Turkcell yada Vodofone ayırımı yapmadan bu mesajı 5724’e yollamanız gerekiyor. Size de başvuru sonucunuz bir kaç dakika içerisinde geliyor zaten. Ön onay alırsanız banka şubesine maaş bordronuz ile uğramanız gerekiyor.

48 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİ LAZIM

Diyelim ki 20.000 TL ihtiyaç kredisi lazım. Bu tutarın taksit sayısını da 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bu isteğinize göre yukarıda belirttiğimiz gibi faiz oranı %1,20 olacaktır. 48 Ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 100 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyetinizi bilmediğimizden bir şey diyemiyoruz. Banka yetkilileri net bir şey söyleyecektir. Efektif yıllık faiz oranının ise %19,0617 olduğunu söyleyelim.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin