Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi SMS ile Başvuru

Vakıfbank Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, 207 Kurban Bayramı Kredisi, Düşük Faizli Kredi, T.C İle Başvuru – Kredi çekmeyi düşünenler için yeni bir alternatif kredi haberi ile karşınızdayız. Ne kadar çok alternatif, o kadar çok fırsat anlamına geliyor. Zaten alternatif olduğu zaman da rekabette söz konusu oluyor. Şuan bankalar arasında da böyle bir durum söz konusu. Bayram yaklaşıyor ve müşteri kapmaya çalışıyorlar. Bizler de hesaplı ve düşük faizli kredi almak istiyoruz. Ben bu yazıda elinizde fazladan bir kredi haberi oluşması adına Vakıfbank’tan söz edeceğim.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ MERAK EDİLENLER

Normalde bu kampanyaya sadece kurban bayramı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına başvurabileceğiniz gibi, diğer birikmiş olan ihtiyaçlarınızı karşılamak adına da başvuru yapabilirsiniz. Çünkü bu kampanya da en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek limiti ise 90.000 TL dir. Ayrıca bu kampanyaya memur, emekli, çiftçi, işçi herkes başvuru yapabilir. Yani aylık geliri olan ve bunu da bankaya belgesi ile sunabilenler başvuru yapabilirler. Kredi notunda ve kredi sicilinde herhangi bir sıkıntı olmayanlar ise krediden yararlanabilirler.

KREDİNİN AYRINTILARI

Bu kredi ile 3 ay vadeden tutun da 48 ay vadeye kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödenmesi gereken ek giderlerden bir tanesi. Diğer ek gider ise hayat sigortasıdır. Az sonra belirteceğim faiz oranlarından yaralanmak isteyenlerin en azından bir tane de olsa düzenli ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Faizler kredi tahsis ücreti ve kredi limitine göre değişiyor. Tahsis ücreti ödemek isteyenlere elbetteki faizler daha uygun şekilde veriliyor. Dilerseniz bunu şu şekilde açıklayalım;

KREDİ LİMİTİ VE TAHSİS ÜCRETİNE GÖRE FAİZLER
  1. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 1.000 TL ile 20.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,20 olacaktır. 
  2. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 20.001 TL ile 90.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,16 olacaktır. 
  3. İhtiyaç duyduğunuz kredinin 10.000 TL ile 90.000 TL arasında olduğunu düşünelim. Kredi tahsis ücretini de ödemeyeceğinizi var sayalım. Bu şartlarda sizlere verilen faiz oranı %1,25 olacaktır. 

 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Bu kampanyaya SMS ile başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Yapacağınız şey de basit. Telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harfler ile KREDI yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıp T.C Numaranızı yazıyorsunuz ve bir boşluk daha bırakarak Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bundan sonra da Avea, Turkcell yada Vodofone ayırımı yapmadan bu mesajı 5724’e yollamanız gerekiyor. Size de başvuru sonucunuz bir kaç dakika içerisinde geliyor zaten. Ön onay alırsanız banka şubesine maaş bordronuz ile uğramanız gerekiyor.

48 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİ LAZIM

Diyelim ki 20.000 TL ihtiyaç kredisi lazım. Bu tutarın taksit sayısını da 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bu isteğinize göre yukarıda belirttiğimiz gibi faiz oranı %1,20 olacaktır. 48 Ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 100 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyetinizi bilmediğimizden bir şey diyemiyoruz. Banka yetkilileri net bir şey söyleyecektir. Efektif yıllık faiz oranının ise %19,0617 olduğunu söyleyelim.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.