Go to ...

Vakıfbank tc ve sms ile yıl dönümü kredi başvurusu


Vakıfbank 63. yıla özel kuruluş yıl dönümü kredisi, düşük faizli ve avantajlı ihtiyaç kredisi- Değerli yetkililer, uzun zamandır kredi haberlerini takip etmiyordum. Ama gel gör ihtiyaçlar peşimi bir türlü bırakmıyor. Birini hallediyorum, diğeri geliyor. Erteleyeyim desen o da belli bir tarihe kadar oluyor. Mecbur yapılması gereken ve karşılanması gereken gereksinimlerimiz var. Bu açıdan kredi çekmek durumundayım. Sizlerden ricam bu sıralar değerlendirebileceğim düşük faizli özel bir kredi kampanyası var mı?

VAKIFBANK ÖZEL BİR KAMPANYA İLE SESLENİYOR

Bu sıralar bankaların bahar kredi kampanyaları almış başını gidiyor. Ama vakıfbank bu günlerde farklı bir kampanya ile sizlere sesleniyor. Zira 63. kuruluş yıl dönümünü kutlayan vakıfbank, bu yılın unutulmaz olması adına, düşük faizli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Sizlerde dilerseniz bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde diğer bankaların da güncel kredi kampanyalarını bulabilir ve en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hazırsanız başlayabiliriz.

VAKIFBANK 63. YILA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank 63 yılda bir gelecek mükemmel bir kampanya sunuyor. Bir çok güzel özelliği de bu krediye eklemişler. Kolay başvuru yolları, uzun kredi vadesi, düşük faiz oranları ve güzel de bir kredi limiti. Dolayısıyla beklentilerinizi karşılayabilecek bir kredi kampanyası diyebiliriz. Vakıfbank’dan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Vakıfbank’dan alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 90 bin liradır. İhtiyaç kredisi için bu çok özel bir rakamdır.

UZUN KREDİ VADESİ SEÇENEĞİ

Aklınıza gelebilecek tüm giderlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca 4 yıla kadar da kredinizi vade yapabilirsiniz. Sonuçta herkesin bir bütçesi ve ödeme gücü var. Sizlerde bun göze alarak 3 aydan 48 aya kadar aldığınız krediyi taksit yapabiliyorsunuz. Anlayacağınız uzun vade ile kredi alabilme şansınız var. Bu krediye gelirini belgeleyebilen herkesin başvuru yapabileceğini de söyleyelim. Emekliler, Kamu çalışanları veya SGK’lı işçiler örnek olarak gösterilebilir.

DÜŞÜK FAİZ SİZİ BEKLİYOR

Bu kredinin bir diğer avantajı ise düşük faiz ile kredi alabilme imkanınızın olmasıdır. Vakıfbank ile alabileceğiniz en düşük kredi faiz oranı %1,15’den başlıyor. Anlayacağınız düşük faiz oranı sizleri bekliyor olacak. Tabi en yüksek faiz oranının ise %1,25 olduğunu belirtelim. Faiz oranları alacağınız kredinin limitine göre değişiyor. Ayrıca tahsis ücreti ödeyip, ödememe isteğiniz de faiz oranlarını belirlemede etkili oluyor. Az sonra bu oranları teker teker sizler ile paylaşacağız.

BAŞVURU YOLLARI

Her şey de önce gerek başvuru gerekse de daha fazla bilgi alabilmek için herhangi bir vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz. Vakıfbank’ın web sitesine girerek online olarakda başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapabilme imkanınız da vardır. Mesaj metni olarak; KREDI yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazarsınız. Sonra bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazarsınız. Ardından da bu metni 5724‘e sms ile yollarsınız. Örnek metin; KREDI 21314356789 2750

KREDİ KAMPANYASININ FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 1.000 TL ile 10 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödeyerek %1,20 faiz oranı alabilirsiniz.
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 1.000 TL ile 10 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödeyerek %1,19 faiz oranı alabilirsiniz. (Faiz oranı ile kredi çekmek isteyenlerin, kredi ile birlikte aynı tarih de otomatik ödeme talimatı da vermeleri gerekiyor.)
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 10.001 TL ile 90 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödeyerek %1,16 faiz oranı alabilirsiniz.
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 10.001 TL ile 90 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödeyerek %1,15 faiz oranı alabilirsiniz. (Faiz oranı ile kredi çekmek isteyenlerin, kredi ile birlikte aynı tarih de otomatik ödeme talimatı da vermeleri gerekiyor.)
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 1.000 TL ile 90 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorsanız %1,25 faiz oranı alabilirsiniz.
  • Alacağınız kredinin limit aralığı 1.000 TL ile 90 bin lira arasında ise kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorsanız %1,24 faiz oranı alabilirsiniz. (Faiz oranı ile kredi çekmek isteyenlerin, kredi ile birlikte aynı tarih de otomatik ödeme talimatı da vermeleri gerekiyor.)

 

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin