Go to ...

Vakıfbank WorldCard’dan Ramazan’a Özel 50 TL WorldPuan 2017


2017 Vakıfbank Ramazan Ayı Kampanyası, Ramazan’a özel Worldcard ile 50 TL Worldpuan, Kredi kartı kampanyası – En özel ve en kaliteli kredi kartı kampanyası ile siz değerli okurlarımız ile tekrardan buluşmuş olduk. Bu sıralar içimiz huzur ve mutluluk ile dolu. Zira ramazan ayı gelmiş oldu. Gerek çocuklar için, gerekse de aile büyükleri için ayrı bir tat var. herkes beraberce sofraya oturuyor. herkes beraberce sahura kalkıyor. Bu mutluluğun tarifi imkansız. Ama aile büyükleri için birazda maddi açıdan sıkıntılı bir süreç demek.

WORLDCARD İLE RAMAZAN ALIŞVERİŞLERİNİZİ YAPMAYA NE DERSİNİZ

Zira ramazan ayı geldi mi harcamalarımız da ister istemez artıyor. Saatlerce oruçlu kalıyoruz ve güzel yemeklerden, güzel tatlılarda tatmak istiyoruz. Akrabalarımızı sevindiriyoruz mesela. Kimisine hediyeler alıyor, kimisine de gıda yardımında bulunuyor. Bankalar da böylesi fazla harcama yaptığımızı biliyor ve kendilerine ait kartlar ile bunu gerçekleştirmelerini istiyorlar. Dolayısıyla da dikkatimizi celbedecek kampanyalar düzenliyorlar. Vakıfbank’da dikkat çeken bir kampanya ile ramazan alışverişlerinizi worldcard ile yapmanızı istiyor.

VAKIFBANK WORLDCARD’DAN RAMAZANA ÖZEL 50 TL WORLDPUAN

Sizlerde worldcard’ınız ile; world üyesi gıda marketi, çok katlı mağaza, giyim, ayakkabı, saat, kuyum, optik, aksesuar, manav, kasap, şarküteri, restoran, kafe ve fast-foodlarda yapacağınız alışveriş ve harcamalarınız da geçerli bir kampanyadır. Ramazan kampanyası çerçevesinde yapacağınız ilk 100 lira ve üstündeki alışverişinizden sonra ki her 100 lira ve üstündeki alışverişlerinizden 10 TL ve toplamda ise 50 TL worldpuan kazanabileceksiniz. Olayı söyle düşünebilirsiniz; 600 lira harcıyorsunuz ve size 50 TL hediye puan veriyorlar.

KAMPANYAYA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Kampanya müşteri bazındadır. Dolayısıyla da bir müşteri bir defa yararlanabilir ve en fazla 50 TL worldpuan kazanabilir. Ramazan kampanyasına bankomatik kartlar, ticari kartlar, nakit çekimler, mail orderler, para puan kullanımları ve iade işlemleri dahil değildir. Sadece peşin ve taksit yapılabilen kampanyalar dahildir. Bunun dışında sanal kart ile yaptığınız alışverişler ve seçili sitelerden yaptığınız harcamalar da kampanya dahilindedir.  Şimdi burada dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı var.

Siz siz olun ama aynı gün aynı iş yerinden 100 lira ve üstü alışveriş yapmayın. Çünkü bu alışverişlerden sadece ilki kampanya dahiline alınıyor. İllahi aynı yerden alışveriş yapacaksanız da, para kazanmak için araya en azından bir gün koymanız gerekecektir. Özellikle bu ayrıntıya dikkat çekmek istedim.

KAMPANYAYA KATILIM SÜRECİ

Arkadaşlar ramazan ayı kampanyasının başlama tarihi 26 mayıs 2017 diri. Bitiş tarihi olarak da 30 haziran 2017 tarihi belirlenmiştir. Dolayısıyla bu tarihler arasında alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında katılım sağlamak isteyenlerin vakıfbank’ta ki kayıtlı olan cep telefonlarından bir kısa sms atmaları gerekiyor. Mesaj ekranına büyük harfler ile olacak şekilde RAMAZAN yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz. Ardından da kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak bu mesajınızı 6635‘e operatörünüz ne olursa olsun gönderiyorsunuz.

WORLD PUAN KULLANMA SÜRELERİ

Şimdi merak edilen bir diğer konuya açıklık getirelim isterseniz. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz world puanlarınız 6 temmuz 2017 tarihine kadar bireysel kartınızı yüklenecektir. Daha sonra ise sizlerde kazandığınız bu puanları 17 temmuz 2017 tarihi de dahil olmak üzere harcamalısınız. Zira bu tarihi geçirdiğinizde kazandığınız ve kullanmadığınız world puanlarınız 18 temmuz 2017 tarihinde sizlerden geri alınacaktır. lütfen belirttiğim bu tarihleri dikkat ediniz ve geçirmemeye çalışınız.

ÖNEMLİ UFAK DETAYLAR

Bazı önemli detayların olduğunu da belirtelim. örneğin gönderdiğiniz mesaj, operatörünüzün tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir. Çok önemli bir ayrıntı ise yaptığınız alışverişlerin world pos cihazlarından yapılması gerektiğidir. Bunun dışında yapı kredi bankası sistemindeki sektör, marka ve üye iş yerlerinin tanımları kampanyada geçerli olmaktadır. Tercih kart sahiplerinin kampanyaya katılım ücreti 4,99 TL olacaktır.

KAMPANYAYA DAHİL SEÇİLİ İNTERNET SİTELERİ

Acun medya kozmetik, 1V1Y.COM, Butik bebe, e-bebek, lezzetlihediye.com, ehamal.com, lidyana, markafoni, memlekettengelsin.com, porhipo, modaelinizde.com, Payu/Markafoni, tazemesa.com, shopingo.com, zizigo ve trendyol, kampanya dahilindeki seçili internet siteleridir.

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin