Vakıfbank’dan Hesaplı ve Avantajlı Yaza Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank Yaza Özel Taşıt Kredisi, En Uygun Araba Kredisi – Sevgili okurlarım, bugün sizler ile hangi haberi paylaşsam diye düşünürken, ön plana birisi çıkıverdi. Bu sıralar herkes klimalı bir arabam olsa deyip duruyor. Yaz kendini ciddi manada hissettirdi. Sıcaklardan nefes bile alamıyoruz. İşe gidip gelirken bile kıyafetlerimiz sırılsıklam oluyor. Kimisinin arabası ya çok eski ve sanayiden çıkmıyor, kimisinin de arabası yok. Haliyle vatandaş eli yüzü düzgün bir araç sahibi olmak istiyor. Doğal olarak da 0 km arabalar ön plana çıkıyor.

VAKIFBANK 0 KM TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Şuan piyasada çok uygun 0 km araç kampanyaları mevcut. Ayrıca vatandaş çok fazla bu kampanyalara rağbet ediyor. Hani aldığım arabaya uzun yıllar rahat rahat bineyim diyor. Ama bu arabaları bir anda alabilecek para da yok. İşte burada taşıt kredileri devreye giriyor. Bu yazıyı ön plana çıkarmamın nedeni de düşük faizli ve çok uygun olması. Vakıfbank Yaz Ayına Özel 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası başlatmış. Bende bu kampanyanın tüm merak edilenlerini sizler ile paylaşacağım. Dilerseniz özellikleri beraberce inceleyelim.

VAKIFBANK’IN YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde 0 Km bir araç sahibi olayım diyorsanız, bu yazı sizi de ilgilendiriyor. Vakıfbank çok düşük faizli bir kampanya hazırlamış. Duyunca bence şaştım kaldım. Piyasa şartları da göz önünde bulundurulunca faizler çok hesaplı ve çok iyi. En düşük faiz oranı %1,11 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,13. Bu oranlar gerçekten çok düşük. Kredi tahsis ücreti isteğe bağlı yapılmış. Ama bir yandan da faiz oranlarına endekslenmiş. Eğer kredi tahsis ücreti ödemem derseniz faiz oranı %1,13 oluyor. Tabi burada karar sizin.

KEFİL, TEMİNAT VE HAYAT SİGORTASI

Vakıfbank, sizlerden kefil talep etmiyor. Ayrıca teminatta istemiyor. Zira alacağınız 0 km taşıt teminat yerine geçiyor. Ek bir şey sunmanıza gerek yok. Birde hayat sigortasını merak edenler oluyor. Vakıfbank bunu zorunlu koşmuyor. İster yaptırın, ister yaptırmayın. Beni dinleyecek olursanız yaptırmanızı sağlık veririm. Bana bir şey olmaz demeyin. Trafiğin işi hiç belli olmuyor.

KREDİNİN AYRINTILARI

Kredinin vadesini 48 aya kadar seçebilirsiniz. Sizlerde kendinize göre taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Hani gelir gider dengenizi göz önünde bulundurarak, rahat bir ödeme planı çıkarabilirsiniz. Bunun dışında Vakıfbank’da zaten farklı ödeme seçenekleri de sunuyor. Buda işin en güzel tarafı. Herkesin geliri düzeni aynı olmayabiliyor. Bu açıdan da 3 ayda bir taksitli, 3 ay ertelemeli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli ve aylık eşit taksitli gibi ödeme seçenekleri de bulunuyor.

KREDİNİN LİMİTİ

Vakıfbank kredi limitini belirlerken, aracın fatura değerine bakıyor. Nasıl mı? hemen anlatayım. Alacağınız aracın fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise, bu tutarın %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Ama aracın değeri 50.000 TL’nin üstünde ise; o halde 50.000 TL’ye kadar yine %70 kredi alırsınız. Üstündeki tutar için de ek olarak %50 kredi alırsınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Aracınızı seçtiniz ve cebinizdeki para da belli. 20.000 TL daha para lazım. Haliyle de Vakıfbank’dan 20.000 TL 0 km taşıt kredisi almaya karar verdiniz. Bu borcu öderken de 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti öderim dediğinizden faiz oranı sizler için %1,11 oluyor. Bunun dışında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 566,65 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 100 lira ödersiniz.

Aracınızı seçtiniz ve cebinizdeki para da belli. 20.000 TL daha para lazım. Haliyle de Vakıfbank’dan 20.000 TL 0 km taşıt kredisi almaya karar verdiniz. Bu borcu öderken de 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizden faiz oranı sizler için %1,13 oluyor. Bunun dışında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 569,60 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti de 0 TL dir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.