Vakıfbank’tan Çok hesaplı ve Çok Uygun Bayrama Özel 0 KM Taşıt Kredisi

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi, Düşük faizli araba kredisi, en uygun taşıt kredisi kampanyası – Arkadaşlar bu sitede kesinlikle işe yaramayan bir haber paylaşmıyoruz. Tam nokta atışlar yaparak, ihtiyaç duyduğunuz en hesaplı krediyi sizlere sunmaya çalışıyoruz. bugün yine sizlere hesaplı bir kredi kampanyası sunacağım. malumunuz yaz ayı geldi ve vatandaş klimalı ve konforlu bir araç almanın derdinde. Eski model araçları çok fazla tercih etmiyoruz artık. Sanki birazda rahatımıza düşkün hale geldik.

VAKIFBANK’TAN ÇOK ÖZEL BİR TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Madem ki konforlu araç almayı planlıyorsunuz, o zaman 0 km bir otomobil alın ve bu hayalinizi doya doya yaşayın. Vakıfban sizler için çok özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Ben ilk etapta biraz ön yargılı davrandım. Ama inceleyince aklım şaştı. şartları süper ve mükemmel. Piyasadaki en hesaplı kredilerden birisi diyebiliriz. Bayrama özel bir kredi kampanyası. Ama son başvuru tarihi belirtilmemiş. Bu açıdan Kurban Bayramını da kapsayacaktır. Sizlerde eski otomobilinizden bıktıysanız veya 0 km bir araç almayı planlıyorsanız değerlendirebilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAMA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ TÜM ÖZELLİKLERİ İLE

Dilerseniz şimdide vakıfbank’ın hazırladığı kredi kampanyasının özelliklerine değinelim. Bu kampanyaya göre kefil sunmak durumunda kalmıyorsunuz. Hatta Hayat Sigortası dahi yaptırma zorunluluğunuz yok. Benim size tavsiyem ise, mutlaka hayat sigortası yaptırmanız noktasında. Bu hayatın neler getireceği hiç belli olmuyor. Kredi tahsis ücreti ödeme gibi bir zorunluluğunu da yok. Ama tahsis ücreti ödeyenlerin faiz oranları daha da uygun oluyor. Bu kampanyaya göre en düşük faiz oranı %1,11 ve En yüksek faiz oranı ise %1,13’dür.

ÖDEME SEÇENEKLERİ ÇOK FAZLA

Tahsis ücreti ödemek istemiyorum diyenlere sunulan Faiz oranı %1,13 olacaktır. Kredi vadenizi de 3 aydan 48 aya kadar tercih edebilirsiniz. 48 ay oldukça uzun bir taksit seçeneği. Ayrıca vatandaşın kredi tercihi de artık 48 aydan yana oluyor. Ha birde ödeme seçenekleri de mevcut. Dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi alabiliyorsunuz. Yada aylık eşit taksit ödemeli de. Bunlar dışında balon ödemeli, değişken taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Gelirini sunabilen ve belgelendiren herkesi kapsayan bir kredi kampanyası da diyebiliriz.

KREDİ LİMİTİ NE KADAR?

Almak istediğiniz taşıtın değeri 50.000 TL’ye kadar ise 35 bin lira yani %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Ama diyelim ki aracın değeri 50.000 TL’nin üstünde. O zaman da 50.000 TL’si için yine %70 kadar kredi alıyorsunuz. 50 binin üstündeki tutar için de %50’si kadar ekstradan kredi alabiliyorsunuz. Yukarıda belirttiğim faiz oranları için banka tek şart sunuyor. O da en az bir asgari ücret maaş tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmalısınız. Şimdide konunun daha iyi algılanması adına örnek ödeme planlarına geçiş yapalım.

0 KM BAYRAM TAŞIT KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Aracınızı beğendiniz. Bankadaki paranıza da baktınız ve 20.000 TL eksiğinizin olduğunu gördünüz. Bu durumda bankadan bu tutarı 48 ay taksit ile almaya karar verdiniz. Başvurunuzu yaptınız. Lakin kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizi belirttiniz. Bu isteklerinize göre de vakıfbank sizlere %1,13 faiz oranını uygun gördü. Hızlıca hesaplamalara geçtiğimiz de 48 ay boyunca ödemeniz gerekecek olan taksit tutarın 569,60 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL dir. Hayat sigortası tamamen sizin isteğinize bırakılmış ve yaş ile cinsiyetinize göre hesaplanacak. Efektif yıllık faiz oranı ise %17,5423

Aracınızı beğendiniz. Bankadaki paranıza da baktınız ve 20.000 TL eksiğinizin olduğunu gördünüz. Bu durumda bankadan bu tutarı 48 ay taksit ile almaya karar verdiniz. Başvurunuzu yaptınız. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemek istediğinizi belirttiniz. Bu isteklerinize göre de vakıfbank sizlere %1,11 faiz oranını uygun gördü. Hızlıca hesaplamalara geçtiğimiz de 48 ay boyunca ödemeniz gerekecek olan taksit tutarın 566,65 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretiniz 100 TL dir. Hayat sigortası tamamen sizin isteğinize bırakılmış. ve yaş ile cinsiyetinize göre hesaplanacak. Efektif yıllık faiz oranı ise %17,5462

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.