Vakıfbank’tan Kamuya Özel Düşük Faizli Yaz Kredisi

Vakıfbank Kamuya Özel Yaz Kredisi, Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Uygun Kredi – Değerli dostlarım, en özel kredi haberlerine hız kesmeden devam ediyorum. Bu sıralar faiz noktasında bankaların biraz arttırıma gittiklerini görebiliyoruz. Faizler çok çok yüksek. Yalnız ihtiyaçlarımız da çok çok fazla. Bu açıdan nakit paraya ihtiyaç duyuyoruz. Sıcak para herkesin istediği şey. Faiz oranları yüksek olsa da mecburen kredi çekme durumundayız. Lakin hiç olmazsa diğerlerine göre hesaplı kredi almak yine herkesin isteği.

VAKIFBANK KAMUYA ÖZEL KREDİ

Bankalar bazı zamanlar, özel kredi haberleri yayınlarlar. Bazende belirli bir kesime özel kredi kampanyaları yaparlar. İşte bu yazımızda da kamu çalışanlarını ilgilendiriyor. Vakıfbank Kamuya Özel Yaz Kredisi Kampanyası başlatmış. Tabi bende hızlıca bu kampanyayı inceledim. Piyasa şartlarını da düşününce gerçekten hesaplı olduğunu gördüm ve sizler ile paylaşmaya karar verdim. Kampanyanın faiz oranları, Kredi limiti, Vade sayısı, başvuru yolları gibi aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını da aşağıda bulabilirsiniz.

VAKIFBANK KAMUYA ÖZEL YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Yukarıda da belirttiğim gibi, bu kredi kampanyasına kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar başvuruyapabiliyor. Bir de kadrolu işçilerde yine başvurularını gerçekleştirebilirler. Üstelik kredinizi rahat rahat ödeyebilmeniz için de farklı ödeme seçenekleri sunuyorlar. Örneğin aldığınız krediyi aylık eşit taksitli olarak geri ödeyebileceğiniz gibi, Değişken taksitli, Üç ayda bir taksitli ve Üç ay ertelemeli seçeneklerinden birisini de tercih edebilirsiniz. En kısa vade sayısı 3 aydır. En uzun vade sayısı da 48 ay olarak belirlenmiştir.

KREDİ FAİZ ORANLARI ÇOK İYİ

Arkadaşlar bu sıralar faiz oranları gerçekten de çok yüksek. Vakıfbank’ın bu kampanyasını görünce şaştım kaldım. En düşük faiz oranı %1,14 yapmışlar. En yüksek faiz oranı da %1,25. Bu oranlar gerçekten de hesaplı. Peki bu oranlar neye göre belirleniyor? Öncelikle Kredi tahsis ücreti faktörü etkili oluyor. Kimisi masrafsız kredi almak istiyor. Ayrıca kredi limiti de faiz oranlarını etkiliyor. Dilerseniz Faiz oranlarının nasıl şekillendiğini hızlıca belirtelim.

TAHSİS ÜCRETİNE GÖRE FAİZ ORANLARI

Vakıfbank’dan Çekeceğiniz kredi 1.000 lira ile 10.000 TL arasında ise ve Kredi tahsis ücreti de öderim diyorsanız; Kredinin faiz oranı %1,16 olacaktır. Vakıfbank’dan Çekeceğiniz kredi 10.001 lira ile 90.000 TL arasında ise ve Kredi tahsis ücreti de öderim diyorsanız; Kredinin faiz oranı %1,14 olacaktır. Vakıfbank’dan Çekeceğiniz kredi 1.000 lira ile 90.000 TL arasında ise ve Kredi tahsis ücreti de ÖDEMEM diyorsanız; Kredinin faiz oranı %1,25 olacaktır.

MERAK EDİLEN DİĞER ÖZELLİKLER

Yukarıdan da anlaşılacağı üzere alabileceğiniz en düşük kredi limiti 1.000 TL dir. Ayrıca alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 90.000 TL dir. Yalnız kredi limiti hesaplaması yapılırken, aylık geliriniz ele alınıyor. Geliri yüksek olanlar 90 bin liraya kadar kredi alabiliyor. Hayat sigortası yaptırılıyor. Hayat sigortası da yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Ayrıca kredi özellikleri de hayat sigortası hesaplamasında dikkate alınıyor. Bu arada belirttiğim faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin kredi ile birlikte aynı gün en az bir tane de fatura ödeme talimatı da vermeniz gerekiyor.

ONLİNE BAŞVURU İMKANI

Elbetteki daha fazla bilgi için ve başvuru için banka şubelerine uğrayabilirsiniz. Ama benim işim var, başvuru için bankaya gidemiyorum diyorsanız da, internetten başvuru imkanınız da var. Dilerseniz Bu linki; https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx internet tarayıcınıza yapıştırarak hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada tc ve cep telefonunuzu giriyorsunuz ve başvuru süreci sizler için başlamış oluyor.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • KREDİ TUTARI: 90.000 TL
  • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 450 TL
  • FAİZ ORANI: %1,14
  • AYLIK TAKSİT TUTARI: 2.569,85  TL 
  • BİR YILLIK HAYAT SİGORTASI: 319,91 TL (35 YAŞINDA ERKEK BİR MÜŞTERİ İÇİN)

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.