Yapı Kredi Bankası Kredi Anında Hesabında Sıra İmza Yok

Yapı kredi bankası bireysel ihtiyaç kredisi, çabuk ve kolay kredi,  TC, SMS ve online kredi başvurusu- Acil yardımınıza ihtiyacım var. Adım Selma. Kendimize ait bir iş yerimiz var. 7 yıldır işler iyiydi. Ama bu son 2 -3 yıldır durumlar bir kötüleşti. İş yerimizin dekorasyon giderleri olacak. Bunu yapmaya mecburuz. Bunun dışında evimde de bazı dekorasyon değişiklikleri yapmak istiyorum. Çocukların da bazı ihtiyaçları var. Anlayacağınız kredi çekmek zorundayım.

Şimdi ben yapı kredi bankası müşterisiyim. Acaba bu bankadan mı kredi çekmeliyim? Yoksa farklı bankalara da bakmalı mıyım? Uzun zamandır kredide çekmediğimden şuan hangi banka avantajlıdır onuda bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ne olur sorumu cevaplayınnnn…

MUTLAKA BANKA ARAŞTIRMASI YAPIN

Selma hanım ve krediye ihtiyaç duyan tüm okurlarımız, mutlaka banka araştırması yapmanız gerekmektedir. Tek bir bankaya kesinlikle baülanmayın ve aldanmayın. Gözünüzle görün. Aklınıza yatan krediyi seçin. Hem bunun için banka banka gezmenize de gerek yok. Şuan sitemizde bankaların en güncel kredi haberleri yer alıyor. Bu haberleri inceleyin. toplam 10 dakikanızı almaz. Bu sayede en hesaplı krediyi de bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASO

Şimdi diğer sorunuza gelelim. Yapı kredi bankasının şuan ki kredi kampanyasına yani. Zaten yapı kredi müşterisiyim demiştiniz. Aslında bu sizin için bir avantaj olabilir. Neden mi? Az sonra açıklayacağım. Bu kredi kampanyasında faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Bu oran iyi fena değil. Tabi müşterinin özeline göre faiz oranları değişiyor ve %1,45’e kadar çıkıyor. Sizlerde size sunulan faiz oranını görüp ona göre bu krediyi değerlendirebilirsiniz. Şimdi taksit sayılarına gelelim.

Zira insanlar için taksit sayısı oldukça fazla önem arz ediyor.  Örneğin 20 bin lira lazım ama bunu 24 ay vade ile alamıyor. Uzun vade bir çok insanın işine yarıyor. Yapı kredide bu ihtiyacınızı bildiğinden sizlere 48 aya kadar vade yapabilme imkanı sunuyor. 4 yılda da rahat ve kolay bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.  Bu kredinin en düşük limiti 1.000 TL dir. Üst limiti ise bulunmuyor. Biliyorsunuz ki kredinin limitini sizin bankaya sunduğunuz gelir belgeniz belirliyor.

DİJİTAL BAŞVURU YOLLARI

Yapı kredi bankası başvuru yapabilmeniz için bir yolu sizlere sunuyor. Birinci yol Dijital Başvuru. Yapı kredi bankası müşterileri internet şubeden veya cep şubeden krediler bölümünden başvurularını 2 dakikada yapabilirler. Çok basit ve kolay. Kredi hesaplaması falanda yapabiliyorsunuz. Ardından kredinizin olumlu olup olmadığı hemen sms ile cevaplanıyor. Eğer olumlu ise bankaya gitmeden paranıza kavuşuyorsunuz.

Yapı kredi müşterisi değilim,  diyorsanız da online başvuru imkanınız var merak etmeyim. Sizlerde bu yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/bireysel-ihtiyac-kredisi/ linki kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURU ADIMLARI

İster yapı kredi müşterisi olun, isterseniz olmayın, banka şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 444 telefon bankacılığını kullanarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi yapı kredi ATM’yi kullanarak da başvuru yapabiliyorsunuz. Birde SMS ile başvuru imkanı var. Bunun için mesaj metnine aralarında boşluk olacak şekilde Kredi Türü, Kimlik Numarası, Aylık gelirinizi yazıp 4411’e yolluyorsunuz. Örnek: Bireysel 22211133344 1750

Başvuruda nüfus cüzdanınızı ibraz etmeniz gerekiyor. Bunun dışında gelir belgenizi de bankaya sunmalısınız. En son olarak adres teyit edici bir belgede bankaya gösteriyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • 25.000 TL Krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz.
  • Yapı kredi müşteri özeline göre size %1,19 faiz oranı uyguladı.
  • Buna göre aylık taksit miktarı 723,14 TL, Toplam geri ödeme tutarı 34.710,72 TL olacaktır.
  • Kredinin tahsis ücreti 125 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.
  • Sigorta hariç yıllık efektif faiz oranı %18,8927 dir.

 

  • 25.000 TL Krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz.
  • Yapı kredi müşteri özeline göre size %1,35 faiz oranı uyguladı.
  • Buna göre aylık taksit miktarı 753,32 TL, Toplam geri ödeme tutarı 36.159,36 TL olacaktır.
  • Kredinin tahsis ücreti 125 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.
  • Sigorta hariç yıllık efektif faiz oranı %21,6272 dir.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.